www.chalupalibal.cz

_DSC0021 _DSC0015 DSC_0421222 DSC_0416

Bezděkov nad Metují

Velký Dřevíč

Kontakt

Velký Dřevíč

 

Adresa chalupy: Velký Dřevíč 13

Kapacita: 7 lidí + miminko v postýlce

Popis: Chalupa pro 7 osob a miminko - možno i více osob, možno v létě postavit stan na dvorku. V přízemí je vstupní chodbička s lednicí, kuchyň s obytnou místností, kde je umístěna televize a satelit. V přízemí je i koupelna s WC a sprchovým koutem. Kuchyň je kompletně vybavená včetně sporáku, mikrovlné trouby, rychlovarné konvice. Z obytné místnosti je výstup na dvůr, kde je terasa s posezením, pískoviště, houpačky.

V 1.patře jsou dva pokoje (4 a 3 lůžka + postýlka). Prudší schody jsou odděleny vrátky z důvodu bezpečnosti. Dále se zde nachází i WC s umyvadlem. Je zde i velká společenská místnost s posezením, krbovými kamny a billiarem. Před chalupou je umístěna velká trampolína (průměr 3,7m) a nosností 200 kg.

Ideální pro rodinu s dětmi. V objektu jsou povinné přezůvky, v objektu je přísný zákaz kouření. Připojení k internetu. Sauna k dispozici po celou dobu pobytu. Naproti chalupě je hřiště, v blízkosti je venkovní koupaliště, motokárová dráha, spousta cyklostezek, skály....

V objektu se platí energie dle skutečné spotřeby. Nástup na pobyt ve 14 hodin nebo dle dohody, odchod z chalupy do 10 hodin dopoledne. Při předání klíčů složení kauce 2000 Kč ze které se platí nakonec elektrika, povlečení a případně další platby.

Vybavení chalupy: Kompletně vybavená kuchyně (sporák, trouba, rychlovarná konvice, mikrovlná trouba). Televize a satelit. Ve společenské místnosti kulečník, venku terasa s posezením, obří trapolína, gril, skluzavka, pískoviště, parkování na dvoře, oploceno, možno uschovat kola, sauna k dispozici po celou dobu pobytu

Provoz, poplatky, ceny: platí se elektřina dle skutečnosti. Povlečení 50 Kč na jednu postel, uhlí na gril dle aktuální ceny (cca 60 Kč za pytel). Pes po dohodě 50 Kč za noc. Kauce při předání objektu 2000 Kč. Při odjezdu si každý uklízí sám, v případě neuklizení objektu účtuji poplatek za závěrečný úklid 1000 Kč.

Ceník:

Ceny za týden

Zimní sezona: 4000,- Kč za chalupu.

Letní sezona: 9500,- Kč za chalupu.

Mimo sezonu: 4000 až 6000 Kč za chalupu.

Cena za víkend

Zimní sezona: 1500,-  až 2000,-Kč za chalupu.

Mimo sezonu: 1500,- až 2000,- Kč za chalupu.

 

Obsazenost: